Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

Skup Aparatów Fotograficznych. Wycena on-line.

Wypełnij formularz w celu wstępnej wyceny. Jeśli wycena będzie dla Ciebie satysfakcjonująca zapraszamy do naszych punktów skupu lub umówimy do Ciebie darmowego kuriera po odbiór aparatu. 

Procedura Sprzedaży:
1. Wypełnij formularz
2. Poczekaj na wycenę aparatu
3. Zaakceptuj cenę i wskaż datę odbioru aparatu foto
4. Zapakuj przesyłkę i przekaż darmowemu kurierowi DHL
5. Odbierz przelew w 48h

Bezpieczna wysyłka aparatu fotograficznego

Bezpieczna wysyłka

Co to jest "bezpieczna wysyłka"?

W internecie jest wiele firm, które oferują skup lub handel aparatami fotograficznymi. Są to portale aukcyjne, sklepy internetowe lub prywatne ogłoszenia. Żadna z nich nie daje Ci gwarancji bezpiecznego odebrania gotówki. Mając wieloletnie doświadczenie handlowe wiemy jaki ważne w dzisiejszym e-biznesie jest bezpieczeństwo i zaufanie. Dlatego wychodzimy do Państwa z nową inicjatywą i oferujemy opcję "BEZPIECZNA WYSYŁKA" .


Jest to forma wysyłki aparatów fotograficznych za pobraniem z możliwością sprawdzenia. UWAGA DOTYCZY JEDYNIE NIEUŻYWANEGO SPRZĘTU!

100% bezpieczna wysyłka, ponieważ kurier nie przekaże przesyłki bez odebrania gotówki za aparat.

Kiedy przychodzi do nas aparat, sprawdzamy zawartość a następnie przekazujemy pieniądze kurierowi.

Jest jeszcze druga opcja, tj. wysłanie aparatu fotograficznewgo przez POCZTĘ POLSKĄ również za pobraniem z możliwością sprawdzenia paczki.

Żeby transakcja była 100% bezpieczna przestrzegaj naszych zaleceń:

1. Skupujemy aparaty online jedynie za pośrednictwem strony www.skupaparatow.pl - unikaj innych "podróbek"
2. Do kontaktu używamy tylko adresu e-mail: skup@skupaparatow.pl
3. Zawsze po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas potwierdzenie sprzedaży z adresu w/w wraz z listem przewozowym firmy DHL.
4. Kurier, który odbierze przesyłkę posiada firmowy uniform firmy DHL. Nasz kurier ma obowiązek podpisać kopię listu przewozowego odbioru przesyłki. Zawsze możesz poprosić kuriera DHL o identyfikator. Nie oddawaj przesyłki osobom trzecim.
4. Jedyny adres doręczeń przesyłek to adres oddziału naszej firmy: Novagsm.pl s.c. ul. Plac Konstytucji 1 w Gdyni

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa

 

Jaką mam pewność, że otrzymam pieniądze za aparat?

SkupApatarow.pl jest własnością firmy NovaGsm.pl s.c. i istnieje od 2003 r. Zajmujemy się detalicznym oraz hurtowym skupem aparatów. Od 2003 roku zaufało nam ponad 10000 klientów. Jesteśmy wiarygodna Firmą od lat na rynku w tym samy miejscu. Sprzedając aparat u nas przez internet masz 100% pewność, że otrzymasz pieniądze na czas. Wypełniając formularz jako gwarancję transakcji otrzymujesz od nas:

1. Otrzymasz odpowiedź od naszego konsultanta o wycenie aparatu. Nasz konsultant zawsze podpisuje się imieniem i nazwiskiem.

2. Otrzymasz mailem egzemplarz listu przewozowego od DHL - Oryginał zachowujesz dla siebie - Jest to dokument o tym, że wysłałeś do nas aparat - Jest to dokument ważny prawnie

3. Otrzymasz umowę kupna-sprzedaży, którą wypełniasz i kopię zachowujesz dla siebie -  jest to dokument elektroniczny ważny prawnie

4. Otrzymasz od nas gwarancję przelania pieniędzy na konto w ciągu 48h od momentu otrzymania przez nas aparatu.

 1 krok: ZAMÓW BEZPŁATNEGO KURIERA

2 krok: ZAPAKUJ I PRZEKAŻ PACZKĘ KURIEROWI

3 krok: ODBIERZ GOTÓWKĘ