Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

Skup Aparatów Fotograficznych. Wycena on-line.

Wypełnij formularz w celu wstępnej wyceny. Jeśli wycena będzie dla Ciebie satysfakcjonująca zapraszamy do naszych punktów skupu lub umówimy do Ciebie darmowego kuriera po odbiór aparatu. 

Procedura Sprzedaży:
1. Wypełnij formularz
2. Poczekaj na wycenę aparatu
3. Zaakceptuj cenę i wskaż datę odbioru aparatu foto
4. Zapakuj przesyłkę i przekaż darmowemu kurierowi DHL
5. Odbierz przelew w 48h

Warunki Umowy Skupu Aparatów

Regulamin

1. Sprzedający spełnia poniższe wymogi:
a. Aparaty są nowe i w oryginalnym opakowaniu producenta,
b. Posiadają zestaw fabrycznych akcesoriów oraz komplet wszystkich dokumentów (instrukcja, gwarancja, programowanie, kable, ładowarka itd.)
c. Pochodzą z legalnej sieci dystrybucji i jest możliwość weryfikacji tego pochodzenia,
d. Każdy aparat nieużywany MUSI posiadać oryginalny dowód zakupu (paragon lub faktura - oryginał lub kopia). W przypadku braku oryginalnego dowodu zakupu, pracownik firmy Skupaparatow.pl poprosi o przesłanie dokumentu drogą mailową. Po upłynięciu 2 dni roboczych bez odpowiedzi ze strony sprzedającego, aparat automatycznie zostanie odesłany paczką pobraniową sprzedającemu w kwocie pobrania 200.00 zł. Sprzedającemu nie będzie przysługiwało prawo odwołania się.

2. Wysyłający Aparat musi być świadomy o tym, że cena może ulec zmianie i wówczas zostanie poinformowany o takim fakcie przed zawarciem umowy.

3. Wysyłający ma obowiązek bezpiecznie zapakować aparat i przekazać go kurierowi. W innym przypadku należy wysłać na adres podany w zakładce „kontakt”, wybraną przez siebie firmą kurierską na własny koszt, po uprzednim kontakcie z firmą www.SkupAparatow.pl.

4. W przypadku gdy przesłany aparat nie posiada cech wymienionych w punkcie 1. ww.SkupAparatow.pl odmówi odebrania przesyłki i zostanie ona zwrócona nadawcy na jego koszt.

5.Wysyłający oświadcza, iż w przypadku, gdy nie wystawia, wystawił lub też nie zamierza on wystawić faktury VAT z tytułu sprzedaży, oddania w komis lub też innej czynności będącej dostawą towaru na rzecz SkupAparatow.pl w rozumieniu art. 7 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, w odniesieniu do tej czynności nie występuje on w charakterze podatnika w rozumieniu art. 15 wyżej wymienionej ustawy lub też nie jest zarejestrowany jako podatnik podatku od towarów u usług, w związku z przysługującym mu na podstawie art. 96 ust. 3 tejże ustawy uprawnieniem do nieskładania zgłoszenia rejestracyjnego.

Wszystkie pozostałe informacje nie objęte niniejszym regulaminem są zawarte na stronie internetowej skupu aparatów (www.SkupAparatow.pl).KONTAKT
+48 728-555-554
infolinia czynna:  Pn-Pt: 10.00-18.00.1 krok: ZAMÓW BEZPŁATNEGO KURIERA

2 krok: ZAPAKUJ I PRZEKAŻ PACZKĘ KURIEROWI

3 krok: ODBIERZ GOTÓWKĘ